دوره تفسیر عکس هوایی

دوره تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی زمانی لازم است انجام شود. که اراضی در لیست اراضی ملی قرار گرفته باشد. در نتیجه اشخاص به این رای معترض باشند. در این صورت لازم است. با انجام تفسیر عکس هوایی سابقه احیا در اراضی بررسی شود.

دوره تفسیر عکس هوایی توسط کارشناس رسمی دادگستری

با استفاده از روش تفسیر ، عوارض موجود در یک منطقه در تاریخ سال های تهیه عکس توسط مفسر با توجه به نوع کاربری آن ها مشخص می شود. با استفاده از این روش کلیه اطلاعات مد نظر مربوط به  عوارض  زمین در سال های  مربوطه قابل استخراج است. و برای اداره های دولتی و یا دادگاه قابل ارائه است. برای تهیه عکس هوایی باید به سازمان نقشه برداری کشور مراجعه و عکس هوایی مربوط به سال مد نظر را درخواست فرمایید. برای تفسیر عکس هوایی به کارشناس رسمی نقشه برداری دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه فرمایید.

تفسیر عکس هوایی کاربرد های بسیاری دارد. به طور مثال در صورتی که شما یک قطعه زمین داشته باشید. که مالک آن در واقع شما هستید. اما بنا به دلایلی ثبت اراضی ملی شده باشد. برای ثابت شدن مالکیت شما نیاز است. که در دادگاه بر اساس شواهدی ادعای شما ثابت شود. بنابراین نیاز است. که نوع کاربری زمین و عوارض موجود در آن مشخص شود. در سال هایی که زمین تحت مالکیت شما بوده است. برای این کار نیاز است. که شما یک زوج عکس هوایی در سال هایی که زمین تحت مالکیت شما بوده. تهیه نمایید. و با استفاده از یک مفسر عکس هوایی نوع کاربری زمین و عوارض آن را مشخص کنید. بعد از تفسیر کامل از عکس هوایی ،اطلاعات استخراج شده. را به دادگاه ارائه کنید. که طبق شواهد ارائه شده رای دادگاه مبنی بر صدق و صحت مالک بودن یا نبودن شما صادر می شود.

دوره تفسیر عکس هوایی توسط کارشناس رسمی دادگستری

دوره تفسیر عکس هوایی توسط کارشناس رسمی دادگستری

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما