تعیین هزینه تفسیر عکس هوایی و تهیه تامین دلیل

تعیین هزینه تفسیر عکس هوایی و تهیه تامین دلیل از عهده فردی متخصص بر می آید در واقع در صورتی که اراضی اشخاص ملی اعلام گردد افراد میتوانند نسبت به این رای اعتراض نمایند و مدارکی را جهت ارائه به مراجع قضایی فراهم نمایند در واقع لازم است تفسیر عکس هوایی انجام شود و سابقه احیا در اراضی بررسی گردد. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود.

رادین ۰۹۱۲۹۲۷۷۵۳۴ و ۰۲۱۶۶۳۹۸۳۱۶ کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

تعیین هزینه تفسیر عکس هوایی و تهیه تامین دلیل

در صورت ملی اعلام شدن اراضی در نتیجه لازم است برای بررسی این مسئله لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود و تامین دلیل تخصصی جهت ارائه به مراجع قضایی تهیه گردد. برای بررسی سابقه احیا لازم است تفسیر عکس هوایی توسط فردی مانند کارشناس رسمی دادگستری انجام شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی لازم است ابتدا عکس هوایی تهیه گردد و برای تهیه عکس هوایی پوشش دار لازم است به سازمان نقشه برداری و یا سازمان جغرافیایی مراجعه گردد. در واقع این سازمان ها با استفاده از دوربین و هواپیما به صورت قائم از سطح زمین تصویر برداری خواهند کرد و در واقع عکس برداری از سطح زمین در دوره های مختلف انجام میشود و عکس هوایی پوشش دار منطقه به صورت آرشیوی نگهداری می شود.

در نتیجه کارشناس عکس هوایی پوشش دار قدیمی از منطقه مورد نظر تهیه خواهد کرد و سپس تفسیر عکس هوایی با تجهیزاتی همانند استریوسکوپ انجام میشود و اطلاعات مورد نیاز از عکس هوایی به دست می آید در واقع کارشناس با پی بردن به سابقه احیا در اراضی در نتیجه یک گزارش از تفسیر عکس هوایی تهیه خواهد کرد و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود. این گزارش با مهر و امضای کارشناس تایید خواهد کرد و با توجه به این تامین دلیل رای را صادر خواهد کرد.

مطالب مرتبط

تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما